УВАГА!

Наш Центр за замовленням Інституту соціології НАН України проводить з 13 листопада ц. р. у всіх областях України та м. Києві масове вибіркове репрезентативне опитування населення (віком 18 років і старше, методом самозаповнення анкет респондентами за місцем постійного їх проживання).

Ця робота здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Зверху на першій сторінці анкет наведено логотип "Пульсу" і основний номер нашого контактного телефону.

Додаткові №№ наших контактних тел.: +38 (048 798 72 80); (050 316 20 55).

Анкетери мають посвідчення, завірені печаткою та підписом директора "Пульсу".Поиск по сайту

В материалы нашего сайта не вошла информация, являющаяся конфиденциальной и не подлежащая разглашению по договоренности с заказчиками.

При цитировании, изложении материалов сайта центра "Пульс" на других сайтах просим ссылаться на источник   ( http://puls.od.ua ).

При использовании материалов в печатных СМИ просим указывать Социологический информационно-исследовательский центр "Пульс" как источник информации.

ПОКОЛІННЯ МОЛОДИХ УКРАЇНЦІВ: ЖИТТЄВІ ПРІОРИТЕТИ, ПОЛІТИЧНА АКТИВНІСТЬ І СОЦІАЛЬНА ПАМ'ЯТЬ

Соціологічний інформаційно-дослідницький центр “Пульс” (м.Одеса) у партнерстві з Міжнародним експертним клубом (МЕК) (м.Київ) представляють у пресрелізі результати масового репрезентативного опитування молоді України у віці 14-18 років.

Цілі дослідження: виявити основні пріоритети життєдіяльності, соціально-політичні погляди та етнолінгвістичні орієнтації сучасної української молоді, рівень її поінформованості про найбільш значні події осені 2013-весни 2014 рр. в Україні, їх думки щодо суті та оцінки наслідків цих подій тощо.

Опитування проводилося з 4 по 24 квітня 2021 року. Опитано 1200 респондентів (методом самозаповнення анкет респондентами та формалізованого структурованого інтерв'ю "віч-на-віч").

Географія дослідження: вся територія України (крім Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та неконтрольованої території на Сході України).

Вибірка репрезентативна за основними соціально-демографічними характеристиками (стать, вік, тип населеного пункту, макрорегіон).  Статистична похибка вибірки (із ймовірністю 0,95) не перевищує  ± 2,9%. Фактична похибка вибірки за контрольними квотними і неконтрольованими (неквотними) характеристиками не перевищує ± 2,3%.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕСРЕЛІЗ ПОВНІСТЮ